lider w instalacjach bezprzewodowych
FaceBook SkyPe YouTube Allegro.pl szukaj nas:

Aktualności

aktualizacja aplikacji CEREMONIA

Dostępna jest aktualizacja aplikacji CEREMONIA. Dodano w niej możliwość pełnej obsługi aplikacji bezprzewodową klawiaturką numeryczną. Teraz już tylko należy wpisać numer pieśni i nacisnąć ENTER.

XVI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

W czerwcu już po raz szesnasty uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach SACROEXPO.
Jak w poprzednich latach, tak i tego roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Prezentowaliśmy nowości w dziedzinie wyświetlania tekstu i obrazu.

Czytaj więcej...

SacroExpo 2014

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (E-61) podczas XV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w dniach 9-11 VI 2014 w Kielcach. W tym roku zaprezentujemy aplikację CEREMONIA do bezprzewodowego wyświetlania tekstu i obrazu w kościołach. Do zobaczenia w Kielcach.

Transmisje online

Uruchamiamy transmisje na żywo

WYMIANA tablic na ekrany

Rok 2013 to już kolejny w którym wymienialiśmy tablice LED na ekrany PLAZMOWE.

Czytaj więcej...

REALIZACJA koncertu we Włoszczowie

W listopadzie 2013 roku uczestniczyliśmy w uroczystości poświęcenia nowych organów w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP we Włoszczowie.

Czytaj więcej...

OPTInium 1.2 w Sanktuarium MBNP w Toruniu

Pierwszy w Polsce monitor o przekątnej obrazu 80 cali do wyświetlania tekstów i obrazów zainstalowaliśmy w marcu 2013 roku w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu.

Czytaj więcej...

Multimedialna Szafa KościelnaPoniżej przedstawiamy zdjęcia z instalacji Multimedialnej Szafy Kościelnej w przepięknej bazylice romańskiej – najstarszym kościele na Kujawach.

Czytaj więcej...

Publikacje

OPTIkom – Dariusz Kowalski (optikom-torun.pl) – znana w branży firma, lider w bezprzewodowych instalacjach wyświetlania tekstu i obrazu w kościołach i kaplicach. Firma wykonała ponad 1500 różnego typu instalacji wyświetlania obrazu w kościołach w Polsce i za granicą.

Rozmowa z Dariuszem Kowalskim, właścicielem firmy

Czytaj więcej...