lider w instalacjach bezprzewodowych
FaceBook SkyPe YouTube Allegro.pl szukaj nas:

ekrany zwijane

image

Ten rodzaj ekranów jest mniej popularny w kościołach z uwagi na mniejszą estetykę (marszczący się materiał) oraz skomplikowany mechanizm składający (mający wpływ na cenę).

W odróżnieniu od ekranów ramowych nie ma wymiarów standardowych. Jedynym ograniczeniem jest szerokość materiału, który w tym przypadku wynosi 220 cm.

Tuby ekranów wykonujemy w każdym kolorze z palety RAL. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o podawanie numeru z tej palety.

Ekran zwijany najlepiej pasuje, gdy montuje się go na belce tęczowej w prezbiterium. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że po zwinięciu ekranu zupełnie go nie widać.

Ekrany zwijane występują tylko w wersji elektrycznej (zwijanie przez silnik elektryczny).

Dodatkowo może być zdalnie i automatycznie składany na ścianę.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne!

Dokładamy wszystkich starań, aby sprzęt przez nas stosowany był najlepszej jakości. Jeśli zdarzy sie jednak usterka usuniemy ją w ramach gwarancji lub w systemie pogwarancyjnym. Najtaniej prześlemy rzutnik zwykłą przesyłką pocztową 

na adres OPTIkom-Dariusz Kowalski (Dom Pielgrzyma) ul. św. Józefa 23/35;  87-100 Toruń.   Jeśli nadamy "priorytet" - rzutnik dojdzie nazajutrz po nadaniu.

 Jeśli rzutnik jest w nieoryginalnym opakowaniu i bez styropianowego wypełnienia to zalecamy wykupić opcję "ostrożnie"

Po naprawie odsyłamy rzutnik przesyłką pocztową Poczty Polskiej. Doręczyciel jeśli nie zastanie adresata zostawi paczkę w najbliższej placówce Poczty Polskiej  co znacznie ułatwi jej odebranie.

Od początku września 2013 korzystamy również z pośrednictwa firmy kurierskiej