lider w instalacjach bezprzewodowych
FaceBook SkyPe YouTube Allegro.pl szukaj nas:

akcesoria do rzutników

  • Przystawka PDR01


Urządzenie to służy do zdalnego sterowania rzutnikiem z każdego miejsca w kościele z odległości do 150 metrów. Posiada następujące funkcje: 
załączania / wyłączania rzutnika oraz przesuwanie przeźrocza w przód i w tył. 

Opisywany model PDR 01 przystosowany jest do współpracy z rzutnikiem firmy Braun Novamat 130 AFI i Paximat 250 AF. Istnieje jednak możliwość dostosowania przystawki PDR01 do współpracy z innymi typami rzutników pod warunkiem, że mają funkcję auto - focus (automatyczne ustawianie ostrości obrazu).

  • Magazynki
  • Torby
  • Pokrowce (bardzo przydatne, gdy rzutnik cały czas zostaje na półce - chroni przed kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi)
  • Statywy
  • Uchwyt rzutnika do statywu
    Uchwyt służący do umocowania rzutnika na statywie z typowym mocowaniem fotograficznym Sposób użycia: blaszkę przykręcamy za pomocą dołączonych śrub do otworów w rzutniku drugą część wkładamy do osadzenia na statywie
  • Półki do rzutników
  • odpowiednie do mocowania na ścianie uwzględniające potrzebny dystans na wysuwające się ramię przesuwu slajdów

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne!

Dokładamy wszystkich starań, aby sprzęt przez nas stosowany był najlepszej jakości. Jeśli zdarzy sie jednak usterka usuniemy ją w ramach gwarancji lub w systemie pogwarancyjnym. Najtaniej prześlemy rzutnik zwykłą przesyłką pocztową 

na adres OPTIkom-Dariusz Kowalski (Dom Pielgrzyma) ul. św. Józefa 23/35;  87-100 Toruń.   Jeśli nadamy "priorytet" - rzutnik dojdzie nazajutrz po nadaniu.

 Jeśli rzutnik jest w nieoryginalnym opakowaniu i bez styropianowego wypełnienia to zalecamy wykupić opcję "ostrożnie"

Po naprawie odsyłamy rzutnik przesyłką pocztową Poczty Polskiej. Doręczyciel jeśli nie zastanie adresata zostawi paczkę w najbliższej placówce Poczty Polskiej  co znacznie ułatwi jej odebranie.

Od początku września 2013 korzystamy również z pośrednictwa firmy kurierskiej