lider w instalacjach bezprzewodowych
FaceBook SkyPe YouTube Allegro.pl szukaj nas:

OPTInium 1.1

W 2006 rok wkroczyliśmy z rozwiązaniem uszytym na miarę nowoczesnego kościoła. Wykorzystując to, że monitory plazmowe na rynku pojawiły się coraz większe w  niższych cenach, stworzyliśmy rozwiązanie oparte na tradycyjnym rzutniku przeźroczy. Zmieniła się tylko technologia.


  monitor zastępuje ekran - czytnik zastępuje rzutnik - karta pamięci zastępuje magazynek - pliki .jpg zastępują slajdy

 

Taki sam pozostaje pilot, który włączy i wyłączy urządzenie oraz przesunie klatkę do przodu lub ją cofnie. M agazynki, walizki, szafki itp. zastąpione są jednym laptopem. 
Takie autorskie rozwiązanie świadczy o ogromnym doświadczeniu w pracy z organistami, gdyż jest bardzo proste w użytkowaniu, nawet dla tych którzy całe życie korzystali z tradycyjnego rzutnika przeźroczy.
Słuchając sugestii organistów starszego i młodszego pokolenia skonstruowaliśmy takie właśnie urządzenie.

OPTInium 1.1 to system na bazie monitorów plazmowych wykorzystujący jako aplikacje e-slajd projekt wraz z obrazami do wszechstronnego wykorzystania.

OPTInium 1.1 wykorzystywany jako rzutnik tekstów pieśni to dopiero początek jego możliwości.

Można go również wykorzystać do wyświetlania:

  • komunikatów  kościelnych
  • ogłoszeń parafialnych
  • prezentacji z historią kościoła
  • zapowiedzi
  • obrazów kolorowych statycznych i dynamicznych
  • filmów

Dla wszystkich którzy chcieliby skorzystać z naszej pomocy służymy swoim czasem i doświadczeniem. Przygotujemy prezentację oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne!

Dokładamy wszystkich starań, aby sprzęt przez nas stosowany był najlepszej jakości. Jeśli zdarzy sie jednak usterka usuniemy ją w ramach gwarancji lub w systemie pogwarancyjnym. Najtaniej prześlemy rzutnik zwykłą przesyłką pocztową 

na adres OPTIkom-Dariusz Kowalski (Dom Pielgrzyma) ul. św. Józefa 23/35;  87-100 Toruń.   Jeśli nadamy "priorytet" - rzutnik dojdzie nazajutrz po nadaniu.

 Jeśli rzutnik jest w nieoryginalnym opakowaniu i bez styropianowego wypełnienia to zalecamy wykupić opcję "ostrożnie"

Po naprawie odsyłamy rzutnik przesyłką pocztową Poczty Polskiej. Doręczyciel jeśli nie zastanie adresata zostawi paczkę w najbliższej placówce Poczty Polskiej  co znacznie ułatwi jej odebranie.

Od początku września 2013 korzystamy również z pośrednictwa firmy kurierskiej